O nás

Střelnice Skalice je 250 metrů dlouhá venkovní střelice v překrásném prostředí nedaleko Litoměřic

Image

Střelnice Skalice se nachází uprostřed lesa, daleko od nejbližší zástavby - to je pro venkovní střelnici ideální místo, které jsme se rozhodli plně využít a přinést Vám tak maximální střelecký zážitek a pohodlí. Ale naše střelnice neí určena jen pro zkušené střelce a profesionály - naopak, vítáme všechny zájemce o střelbu

Vítáme začátečníky

Naši zkušení instruktoři se postarají o to, abyste se u nás cítili pohodlně a překonali případný ostych se zbraní. Pokud se chcete jen seznámit se zbraněmi a z něčeho si "vystřelit", můžete si zapůjčit některou z našich zbraní a začít hned, samozřejmě pod odborným dohledem našich instruktorů. Na naší střelnici Vás také připravíme na složení zkoušky odborné způsobilosti potřebné pro ziskání Zbrojního průkazu a můžete vyzkoušet některý z našich střeleckých kurzů.

Image

Střelecké kurzy pro profesionály

Samozřejmě nenabízíme pouze základní kurzy - naopak, ve spolupráci s předními instruktory nabízíme jedny z nejlepších střeleckých a taktických kurzů pro střelecké nadšence i profesionály z řad ozbrojených složek. Naše střelnice je k pořádání těchto kurzů jako stvořená - prostorná plocha, vysoké valy a možnost střelby ze všech zbraní bez omezení ráží, a to včetně zbraní samočinných, možnost střelby z vozidla... Možnosti taktického využití jsou u nás takřka neomezené!

“ Každá koruna jde zpátky do zlepšování kvality naší střelnice ”

Neustále pracujeme na zlepšování kvality naší střelnice - prohlédněte si naši galerii a prohlédněte si, co jsme pro Vás již vybudovali - prostorné parkoviště, zcela novou učebnu, čisté toalety, prostor pro posezení s přáteli a samozřejmě prostorné, pohodlné střeliště. Při každé z Vašich návštěv uvidíte další a další vylepšení, která pro Vás budujeme.

Věříme v přítelskou atmosféru a služby na té nejvyšší úrovni. Předsevzali jsme si vybudovat místo, kam se budete rádi vracet a kde se s námi budete cítit dobře.

Image